Шукаємо партнерів Дня серця

Інформаційно-просвітницька програма "Серця" та портал www.hearts.in.ua — родинна ініціатива Аліни Севастюк-Молдаванової та Миколи Молдаванова. Наша місія — у різних формах поширювати культуру життя зі здоровим серцем і, таким чином, покращити якість життя в Україні. Здорове серце — це не лише наука, а й мистецтво жити, милосердно ставитися до себе та інших, піклуватися про довкілля та поширювати екостиль життя.

За даними Google Analytics, наш сайт читали понад 130 тисяч людей з України, Росії, Казахстану, Бєларусі, Італії, Німеччини, США та інших країн. Проблема не має кордонів, а серце є у всіх, тому на сайті є публікації українською та російською мовами. Ваші відгуки щодо конкретних публікацій дають нам віру і сили: наша волонтерська праця потрібна.

А найвища оцінка для нас та досягнення — це слова  одного з читачів нашого сайту у 2012 році: "Перенес обширный инфаркт. Статья написана хорошо, спасибо автору, благодаря ей и остался жив. Симптомы инфаркта, которые прочитал в ней и дали мне понять, что нужно срочно в больницу. Потом уже, доктор спрашивал - как я узнал, что у меня инфаркт. Спасибо!" .
  
Дякуємо за підтримку всім партнерам та волонтерам!

Ми використовуємо інформацію з авторитетних міжнародних джерел, звіти та рекомендації Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, Світового банку, Всесвітньої Федерації Серця тощо. Щороку 29 вересня ми єднаємо зусилля з партнерами, щоб масштабно та оригінально провести Всесвітній день серця в Україні.

Комментарии (1)

  • <a href="http://www.casinckn.com/new-balance-1500-grey-and-red-footathletic_uk [ http://www.casinckn.com/new-balance-1500-grey-and-red-footathletic_uk ] ">new balance 1500 grey and red</a> <a href="http://www.cymguide.com/lebron-soldier-9-azul-lagoon-boothomme_es [ http://www.cymguide.com/lebron-soldier-9-azul-lagoon-boothomme_es ] ">lebron soldier 9 azul lagoon</a> <a href="http://www.komiklist.com/nike-tennis-classic-negro-gum-bootazul_es [ http://www.komiklist.com/nike-tennis-classic-negro-gum-bootazul_es ] ">nike tennis classic negro gum</a> <a href="http://www.samsunask.com/knitted-baby-boy-hats-for-sale-jacksonville-billig-hatlet_dk [ http://www.samsunask.com/knitted-baby-boy-hats-for-sale-jacksonville-billig-hatlet_dk ] ">knitted baby boy hats for sale jacksonville billig</a> <a href="http://www.nasdaqim.com/hyperdunk-2012-volt-verde-bootverde_es [ http://www.nasdaqim.com/hyperdunk-2012-volt-verde-bootverde_es ] ">hyperdunk 2012 volt verde</a> <a href="http://www.blesstok.com/jordan-9-marr%C3%B3n-bootmaroon_es [ http://www.blesstok.com/jordan-9-marr%C3%B3n-bootmaroon_es ] ">jordan 9 marr?n</a> chezalbee http://www.chezalbee.com/ [ http://www.chezalbee.com/ ]

    chezalbee | 29.07.2019 06:33:58
оставить комментарий

CAPTCHA