Статті

Цитати про серце та життя (41)


Марійка Бурмака, співачка «Розвиток благодійництва є справою важливою та шляхетною. Сьогодні вже ніхто не має сумнівів в тому, що доброчинна діяльність формує і соціальний капітал, і духовність, і певні економічні важелі розвитку суспільства. Звичайно, важливо зробити так, щоб благодійність мала у суспільстві високий статус, тобто щоб бути благодійником стало престижно. Тоді благодійність в Україні має всі шанси стати невід'ємною складовою соціально відповідального бізнесу, як це традиційно є в усьому світі».
Рерих Николай В известные часы жизни критика становится ненужной и вредной. Единственно плодоносным остается положительное действие. Да живет живущее!


Том ДеМарко. Deadline. Роман об управлении проектами Давайте знакомиться с людьми, а не с их резюме.
Том ДеМарко. Deadline. Роман об управлении проектами Мы ищем таких руководителей, которые настолько хорошо подходят для своей работы, что могут менять мир вокруг себя и добиваться гармонии между этим миром и тем, что они делают вместе со своей командой.
Том ДеМарко. Deadline. Роман об управлении проектами "Нам кажется, что самое страшное - не знать чего-то. На самом деле гораздо хуже быть уверенным, что знаешь, когда на самом деле это не так".
36 - 40 з 41
Початок | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінец Всі