Статті

Пошук роботи (6)

КРИТИЧНІ СТАНИ (14)


Світ стурбований міграцією з України У зв'язку зі світовою економічною кризою й зростанням безробіття збільшується тиск на робочі місця українців у країнах, у яких вони працюють.
Проти торгівлі людьми: куди звернутися по допомогу Відділ попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми Департаменту сімейної та гендерної політики Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту надає інформацію про те, куди звертатися громадянам, які постраждали від торгівлі людьми.
Измените работу: что ценят сегодня ? Департамент труда Соединенных Штатов составил список десяти навыков, которые пользуются повышенным спросом у современных американских работодателей. Успешное продвижение по карьерной лестнице зависит от навыков и профессиональных качеств, которые пользуются высоким спросом на рынке труда.Как правило, эти качества зависят от индивидуальных интересов человека и целей, которые он поставил перед собой. Однако существуют качества, которые пользуются спросом на рынке труда всегда и везде.
40 лет - оптимально для старта своего Интернет-бизнеса

Лучший возраст для основания стартапа — 40 лет

Зовнішня трудова міграція в Україні як демографічна проблема Зовнішня трудова міграція в Україні як демографічна проблема, яка з часом зростає.
1 - 5 з 6
Початок | Пред. | 1 2 | Наст. | Кінец Всі