Статті

Про портал, контакти (14)


Чому і як ми створюємо портал HeArts.in.ua Цей інформаційний портал - родинна ініціатива Аліни Севастюк і Миколи Молдаванова. Наша місія - у різних формах поширювати культуру жити із здоровим серцем. Здорове серце - це не лише наука, а й мистецтво жити, милосердно ставитися до себе і інших, піклуватися до природу. HeArts.in.ua створено для проведення нашої соціальної програми "Відкрийте серця!" (Open Hearts!). Дякуємо талановитому веб-дизайнеру Анастасії Вопіловій  і достойному довіри веб-програмісту Олександру Ахатову за участь у створенні HeArts.in.ua! Дякуємо за підтримку нашого доброго і щирого друга Олега Дмитрієва, автора унікального порталу порталу української мови і культури Slovnyk.net! Дякуємо Юлії Юркевич ( "Аванпорт") за підтримку і соціально активну позицію - власну та її компанії! Дякуємо всім, хто вже висловився на підтримку нашої ідеї - в Україні та інших країнах!

Зараз ми проводимо тестування Beta-версії і наповнюмо інформацією. Шукаємо волонтерів - авторів і редакторів. Якщо Ви хочете долучитися до розвитку HeArts.in.ua, надати будь-яку підтримку або інформацію щодо серця та милосердя, прохання звертатися до Аліни Севастюк (+38067)462 82 82.

Щиросердно дякуємо!
 
Микола Молдаванов і Аліна Севастюк
Міжнародний салон авторської ляльки "Київська казка" та благодійний аукціон Благотворительный Бенефис – яркое и знаменательное событие в программе Салона авторской куклы «Киевская сказка», которое пройдет в рамках программы "Звездные куклы творят Добро".
Подяка за підтримку порталу Цей інформаційний портал - родинна ініціатива Аліни Севастюк і Миколи Молдаванова. Наша місія - у різних формах поширювати культуру жити із здоровим серцем. Здорове серце - це не лише наука, а й мистецтво жити, милосердно ставитися до себе і інших, піклуватися до природу. HeArts.in.ua створено для проведення нашої соціальної програми "Відкриті серця" (Open Hearts).

Дякуємо талановитому веб-дизайнеру Анастасії Вопіловій  і достойному довіри веб-програмісту Олександру Ахатову за участь у створенні HeArts.in.ua! Дякуємо за підтримку нашого доброго і щирого друга Олега Дмитрієва, автора унікального порталу порталу української мови і культури Slovnyk.net! Дякуємо Юлії Юркевич ("Аванпорт") за підтримку і соціально активну позицію - власну та її компанії!

Дякуємо щиро всім волонтерам, які підтримують акції порталу HeArts.in.ua!

Дякуємо Ганні Гопко за активну пропаганду життя без тютюну та всіляку підтримку порталу www.hearts.in.ua та події нашої програми "Відкриті серця" !

Дякуємо експертам психотератевту Анні Білій та Георгію Монахову за професійний досвід, яким ви щедро ділитеся з прихильнниками порталу www.hearts.in.ua!

Дякуємо спеціальному кореспонденту нашого порталу Наталі Карпенко за чудові матеріали та активну життєву позицію!

Дякуємо Наталі Холод та Аллі Март з компанії "ВАРТО" за щиру підтримку та активну громадянську позицію!

Дякуємо всім, хто вже висловився на підтримку нашої ідеї - в Україні та інших країнах ( Швейцарії, Італії, Грузії, Росії, Литви, Індії, Канади).

Зараз ми проводимо тестування Beta-версії і наповнюємо інформацією. Шукаємо волонтерів - авторів і редакторів. Якщо Ви хочете долучитися до розвитку HeArts.in.ua як есперт, надати будь-яку підтримку або інформацію щодо серця та благодійність, прохання звертатися до Аліни Севастюк .

Щиросердно дякуємо!
 
Микола Молдаванов та Аліна Севастюк
11 - 13 з 13
Початок | Пред. | 1 2 3 | Наст. | Кінец Всі