Статті

Цікаво про серце (29)

Благодійність (12)

Екоторбинки (3)

Цитати про серце та життя (41)


Сердце в 60 раз мощнее головного мозга
Сердце - дирижер всего организма, а не головной мозг Во время внутриутробного развития сердце формируется первым. Оно начинает биться ещё до появления физического мозга. Электромагнитное поле сердца в 60 раз мощнее, чем мозга. Сердце посылает головному мозгу больше информации, чем получает от него. В момент реакции на стрессор в организме происходит 1400 биохимических процессов. Вот почему в Институте Математики Сердца считают важным научиться управлять своими реакциями на происходящее вокруг. Когда мы занимаемся этим, то наше отношение с тем, что мы называем сердцем, становится практичным, эффективным, энергосберегающим, что идёт на пользу нам самим и окружающим.
Акція «Прання – допомога хворим дітям з пороком серця» У маленьких пацієнтів Дитячого кардіологічного та кардіохірургічного центру є нестандартна підтримка. Торговельні марки Ariel, Tide, Gala, Lenor та Fairy спільно із Міжнародним благодійним фондом «Дитяче серце» розпочинають нову благодійну акцію «Прання – допомога хворим дітям з пороком серця».
Арт-моб та "Екоторби з серцем" у Всесвітній день серця У Всесвітній день серця 27 вересня 2008 року на Майдані Незалежності поряд з монументом Незалежності України, за ініціативою нового порталу Hearts.in.ua,  відбувся танцювальний флешмобі майстерня "Екоторба з серцем".
Іван Котляревський. "Наталка Полтавка"(1819) Віють вітри, віють буйні, аж дерева гнуться;
о, як болить моє серце, а сльози не ллються.
46 - 50 з 86
Початок | Пред. | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | Наст. | Кінец Всі