Статті

Екологія та відомі люди (5)

Екобудинки, енергоефективність, "Зелений офіс" (7)


Олег Скрипка про захист довкілля Олег Скрипка - музикант, засновник фестивалю "Країна мрій" та "Зеленої толоки". Талановита людина і активний громадянин.
Держите руку на «зеленом» пульсе жизни За последние 2 месяца многие в Украине подключились к мировому климатическому движению. А Вы?.. В статье предлагается обзор полезных источников: сайты, онлайн калькуляторы, видео, фото, адреса групп и сообществ в Интернет, простые объяснения, как изменения климата влияют на жизнь каждого из нас и как мы можем повлиять на изменения климата. Актриса Энди Макдауэлл (Andie McDowell) призывает всех включаться в защиту окружающей среды: „Обладая всеми деньгами мира, Вам нечего будет делать, если не будет, где жить”(планеты Земля). А Бон Джови (BonJovi) в своем клипе посвящает много эпизодов экологии.
Номинация "Зеленое сердце" портала HeArts.in.ua Присылайте информацию о людях, которые поддерживают экологические инициативы.  В 2010 году портал HeArts.in.ua планирует представить обзор "Зеленое сердце Украины".  Леонардо ди Каприо, Роберт Редфорд и другие звезды заметны на "зеленом ковре" Голливуда. А кто из украинских знаменитостей и обычных людей занимается экологическими проектами?
Рейтинг "зелених" зірок США  Що спільного між Леонардо діКапріо, Бредом Піттом, Робертом Редфордом, Камерон Діаз?  Відомі люди активно підтримують екологічні програми. Щорокув США відбувається рейтинг відомих людей, що займаються  захистом довкілля. Портал HeArts.in.ua висвітлюватиме участь зірок в "зелених" ініціативах в Україні і світі. Повідомляйте нам про участь зірок в соціальних, зокрема екологічних, проектах.
Кампанія Леонардо діКапріо проти пластику Леонардо діКапріо - визнаний лідер серед голівудських зірок, які активно займаються захистом довкілля. Він створив власний фонд, документальний фільм "Одинадцята година". На його сайті оголошено про кампанію проти пластику. Портал HeArts.in.ua також і Вас закликає відмовитися від пластикових пакунків та завжди мати в сумці екоторбу. Дякуємо за підтримку!

Також:
Кампанія Леонардо діКапріо проти пластику
Створення екоторб у Всесвітній день серця (ініціатива програми "Відкрийте серця!" та порталу HeArts.in.ua)
Екоторби в асортименті ООО "Арніка"